Mała architektura dla miast i gmin jak ławki, kosze na śmieci, kosze do segregacji, popielnice, stojaki rowerowe, podpórki rowerowe, gabloty ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe, parkingi dla psów, leżaki parkowe, osłony drzew. Również wykonujemy produkty pod specjalne zamówienie.

W sklepie tylko część najbardziej popularnego asortymentu. Szukasz czegoś innego zadzwoń lub napisz.

tel 607772380 e-mail: sklep@drogowi.pl

Stojak rowerowy trzystanowiskowy ECHO-3 Stojak rowerowy trzystanowiskowy ECHO-3
Producent: KH
Cena: 169,00 zł (netto: 137,40 zł )
zobacz więcej
  • nowość

Mała architektura - istotne wyposażenie ulic i chodników

Mała architektura jest czymś, na co niekoniecznie zwraca się uwagę na pierwszy rzut oka. Tymczasem jest ona niezwykle istotna dla komfortu osób przemieszczających się po ulicach i chodnikach dużych miast i mniejszych miejscowości. Zaliczymy do niej takie elementy jak: stojaki rowerowe, słupki, ławki, kosze na śmieci czy tablice ogłoszeniowe. Jest to zbiór wyposażenia ulic przygotowane z myślą o mieszkańcach.

Szeroki wybór elementów małej architektury

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór pozycji wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Stawiamy na wysoką jakość oraz precyzję wykończenia. Oferujemy również możliwość przygotowania niestandardowych rozwiązań. Jeśli potrzebujesz pozycji, której nie możesz znaleźć w naszej ofercie - skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl